دستکم پانزده تجمع اعتراضی در روز گذشته برگزار شد

 tajamo 27.723

خبرگزاری هرانا – طی روز گذشته و امروز دوشنبه پنجم تیرماه، گروهی از بازنشستگان مخابرات در شهرهای زنجان، شهرکرد، تبریز، ارومیه، بروجرد، اهواز، ساری، سنندج، اصفهان، اراک، خرم آباد، بندرعباس و ایلام در مقابل ساختمان شرکت مخابرات این شهرها، جمعی از کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در مقابل دفتر مدیریت و دفتر مدیریت امور اداری این شرکت و شماری از فرهنگیان بازنشسته در مقابل ساختمان استانداری در شهرستان یزد در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز دوشنبه پنجم تیرماه ۱۴۰۲، شماری از بازنشستگان مخابرات در مقابل ساختمان شرکت مخابرات شهرهای زنجان، شهرکرد، تبریز، ارومیه، بروجرد، اهواز، ساری، سنندج، اصفهان، اراک، خرم آباد، بندرعباس و ایلام دست به تجمع زدند.

بازنشستگان معترض خواستار اجرای کامل آئین‌نامه پرسنلی و استخدامی و همچنین رفع مشکلات بیمه درمانی هستند.

تجمع کارگران مجتمع هفت تپه

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز دوشنبه پنجم تیرماه ۱۴۰۲، جمعی از کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه، در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان در مقابل دفتر مدیریت شرکت و پس از آن در دفتر مدیریت امور اداری، دست به تجمع زدند.

این کارگران نسبت به “کاهش مزد مبنا، کاهش گروه شغلی و کاهش رتبه و نیز عدم محاسبه سنوات خود در احکام کارگزینی” اعتراض دارند.

تجمع فرهینگیان در یزد

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، روز یکشنبه چهارم تیرماه ۱۴۰۲، شماری از فرهنگیان بازنشسته در مقابل ساختمان استانداری در شهرستان یزد دست به تجمع زدند.

بازنشستگان در این تجمع خواهان اجرای قانون همسان‌ سازی حقوق بازنشستگان شدند.