حملۀ مسلحانه به یک مقر انتظامی شهرستان راسک در استان سیستان و بلوچستان

Msalahaneh-Rask-1خبرگزاری فارس: معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور جزئیاتی از حمله تروریستی به یک مقر انتظامی شهرستان راسک در استان سیستان و بلوچستان را تشریح کرد.
 
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، سید مجید میراحمدی معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در گفتگویی تلویزیونی در ارتباط با حمله تروریستی شامگاه گذشته به مقر انتظامی شهرستان راسک، گفت: ساعت ٢ بامداد امروز براساس بر آورده‌های اولیه نزدیک به ١٠ تن از تروریست‌ها به یکی از مقرهای انتظامی در شهرستان راسک حمله و برای جلوگیری از رسیدن نیروهای کمکی، در مسیر نیروهای اعزامی اجرای کمین می‌کنند.
 
وی ادامه داد: نیروهای انتظامی موفق می‌شوند در این کمین با شجاعت، شهامت، شهادت‌طلبی و مقاومت با عبور از کمین و تقدیم ٢ شهید، خود را به مقر برسانند.
 
معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور، تصریح کرد: براساس تبادل آتش سنگین شدید و برتری نیروهای خودی، تروریست‌ها مجبور به فرار می‌شوند؛ در این نبرد تن به تن ١١ تن از نیروهای فراجا به شهادت می‌رسند و ۶ تن نیز مجروح می‌شوند.
 
میر احمدی افزود: تعدادی از تروریست‌ ها به هلاکت می‌ رسند و تعدادی از آنان هم با خود می‌برند، جسد یک تن از تروریست‌ ها نیز در اختیار نیروهای ما قرار دارد و یک تن از آن‌ها به صورت زنده در اختیار نیروهای اطلاعاتی و انتظامی قرار گرفته است.
 
معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در پایان خاطرنشان کرد: تروریست‌ها موفق به فرار از منطقه نشدند و منطقه اکنون در محاصره کامل نیروهای خودی است. ضمن اینکه پاسخ دردناکی بر تروریست‌ها وارد خواهد شد، باقی تروریست‌ ها نیز دستگیر می‌ شوند.